Rusza wakacyjny konkurs dla dzieci w Małopolsce !

Jak co roku Gorczańska organizacja Turystyczna wspólnie z Województwem Małopolskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Małopolski Łowca Atrakcji”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji. Co należy zrobić?

Wystarczy wejść na stronę www.visitkamienica.pl i znaleźć listę obiektów biorących udział

w akcji. Następnie odwiedzić wybrane punkty i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji.

Mapy będą do pobrania w obiektach biorących udział w akcji oraz w siedzibie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej w Kamienicy.

Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne

w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę.

 

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r. (do tego czasu należy wysłać mapę na wskazany adres, liczy się data stempla pocztowego).

Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane. Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie. Mapy należy przesłać na adres:

Gorczańska Organizacja Turystyczna Kamienica 467 34-608 Kamienica Nagrody: Na zwycięzców czekają pobyty weekendowe w wybranych obiektach biorących udział w akcji i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Atrakcyjne nagrody czekają również na osobę, która wyśle najciekawsze zdjęcie z atrakcji, którą odwiedziła. Zdjęcia należy wysyłać na adres biuro@visitkamienica.pl w tytule wiadomości należy wpisać Małopolski Łowca Atrakcji – Imię i Nazwisko. Wśród najciekawszych zdjęć rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Szlak Małopolska dla dzieci zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna.

Ponadto w 2015 roku w wybranych informacjach turystycznych na terenie Beskidu Wyspowego, Pienin i Gorców będą dostępne bezpłatne tematyczne pocztówki dla dzieci. Każdy kto odwiedzi wybrane punkty będzie mógł otrzymać pocztówki z naniesionymi atrakcjami Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego. Dostępne będą również pocztówki ze smakołykami z tych terenów jak również pocztówki z gorczańsko – pienińsko – beskidzką przyrodą.

Na wspólne odkrywanie Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego w okresie letnim zaprasza Gorczańska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim.

 

GORCZAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

Kamienica 467

34-608 Kamienica

tel. kom. +48 502 029 961, +48 508 480 400

 

e-mail: biuro@visitkamienica.pl

www.visitkamienica.pl

image_pdfPobierz PDFimage_printWydrukuj PDF