Plener malarski dla osób niepełnosprawnych

Starosta Nowotarski Krzysztof Faber oraz Dyrektor Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju Zbigniew Wójciak serdecznie zapraszają podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej oraz innych placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu subregionu podhalańskiego do udziału w plenerze malarskim, którego tematem będzie drewniany kościółek pw. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju. Plener malarski odbędzie się w dniach 22, 23 i 24 września br. W dniu 25 września br. o godz. 14.00 odbędzie się uroczyste otwarcie wernisażu powstałych prac połączone z wręczeniem nagród.
Karty zgłoszeniowe należy przesłać na adres biuro@muzeum-orkana.pl do dnia 18 września br. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Plener malarski jest częścią składową projektu „Integracja w powiecie nowotarskim w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych – edycja II” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Szczegóły dostępne w Regulaminie wydarzenia oraz w Muzeum im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju pod numerem telefonu: 18 26 76 289.

 

Karta Zgłoszeniowa
Regulamin

image_pdfPobierz PDFimage_printWydrukuj PDF