Warsztaty plastyczne w Muzeum Orkana

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju zaprasza serdecznie wszystkich chętnych do rodzinnych warsztatów plastycznych. Ferie 2024 z góralskimi tradycjami.

W czasie ferii przez cały luty gościnne progi Akademii Malarstwa na Szkle znajdującej się w budynku biurowo magazynowym Muzeum przy ul. Sądeckiej 6 stoją przed Wami otworem. Warsztaty plastyczne dotyczą niematerialnego dziedzictwa kultury: sztuki ludowej i rzemiosła tradycyjnego. W trakcie zajęć prezentowane są zbiory znajdujące się w kolekcji Muzeum.

W każdą środę od godz. 10:00-12:00 zapraszamy małych i dużych do wzięcia udziału we wspaniałych zajęciach plastycznych (m.in malarstwo na szkle, dawna wiejska zabawka, itp.). Warsztaty trwają ok. 1 godziny koszt 25 zł od osoby. Warsztaty prowadzone są przez doświadczony zespół edukatorów muzealnych. Zapraszamy serdecznie!!!

Codziennie przyjmujemy zgłoszenia grup zorganizowanych, klienci indywidualni w środy pod numerem tel. 18/26 76 289, lub mail: biuro@muzeum-orkana.pl

więcej informacji na stronie Muzeum pod adresem: http://muzeum-orkana.pl/zajecia-edukacyjne/