62. Konkurs Palm Wielkanocnych w nowej formule

Dyrektor Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju, Burmistrz Miasta Rabki-Zdroju i Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju zapraszają do wzięcia udziału w 62. Konkursie Palm Wielkanocnych.

Ze względu na wyjątkową sytuację podyktowaną obostrzeniami sanitarnymi w tegorocznej edycji Konkurs Palm Wielkanocnych odbędzie się w zmienionej formule: ZDALNEJ bez udziału publiczności. Oznacza to, że nie odbędzie się w tym roku zwyczajowy pochód z palmami w Niedzielę Palmową! Palmy wraz z formularzem zgłoszeniowym przynoszone będą do kościółka w tygodniu poprzedzającym Niedzielę Palmową – w sobotę obradować będzie komisja konkursowa, a wyniki ogłoszone zostaną za pośrednictwem mediów lokalnych i społecznościowych.

Palmy zgłaszane do konkursu przyjmowane będą w kasie Muzeum (stary kościółek) od wtorku do piątku w godzinach otwarcia Muzeum od 09:00-16:00, a w sobotę zgłoszenia przyjmowane będą do godziny 12:00 – ze względu na obrady komisji konkursowej.

Wyniki konkursu zostaną podane na stronie muzeum-orkana.pl, nagrodzeni uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie. Odbiór nagród od poniedziałku w biurze Muzeum.

Palmy przeznaczone do poświecenia w Niedzielę Palmową (10.04.2022) można będzie odebrać w godzinach otwarcia Muzeum

image_pdfPobierz PDFimage_printWydrukuj PDF