59. Konkurs Palm Wielkanocnych w rabczańskim Muzeum

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszym 59. Konkursie Palm Wielkanocnych. Jak co roku w Niedzielę Palmową przy starym, drewnianym rabczańskim kościółku gdzie mieści się nasze Muzeum odbędą się obrady jury konkursowego, które wyłoni zwycięzców na najlepsze palmy w trzech kategoriach na palmę: Tradycyjną, Współczesną i Najpiękniejszą.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w dniu konkursu od godziny 12:00. Prosimy o załączenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy

O godzinie 11:00 odbędzie się msza święta w nowym kościele pw. św. Marii Magdaleny, gdzie palmy zostaną poświęcone. Następnie w uroczystej procesji uczestnicy oraz goście przejdą do starego kościółka – Muzeum, gdzie odbędzie się Konkurs. Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne.

Kryteria oceny palm

Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne. Artystyczną oprawę imprezy zapewni zespół regionalny „Majeranki”.

image_pdfPobierz PDFimage_printWydrukuj PDF