58. Konkurs Palm Wielkanocnych

20.03.2016 zapraszamy na 58. Konkurs Palm Wielkanocnych, który odbędzie się jak co roku w „Starym Kościółku”- Muzeum im. Wł. Orkana o godzinie 12:00. Konkurs rozpocznie o godzinie 11:00 msza święta w kościele pw. św. Marii Magdaleny, gdzie palmy zostaną poświęcone. Następnie w uroczystej procesji uczestnicy oraz goście przejdą do Kościółka – Muzeum, gdzie odbędzie się Konkurs. Następnie jury ekspertów oceni palmy w trzech kategoriach: Tradycyjna, Współczesna oraz Najpiękniejsza. Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne. Artystyczną oprawę imprezy zapewni zespół regionalny „Robcanie i Robcusie”. Oprócz tego Koło Gospodyń Kasinka Mała „Paradne Gosposie” będzie częstować gorącą herbatą.

formularz_zgloszeniowy_2016
kryteria_oceny_palm_2016